Školení

V Rescue Group vytváříme špičková školení, která přizpůsobujeme potřebám vašeho podniku. Příprava a koncepce školení vzniká ve spolupráci s pracovníky Integrovaného záchranného systému a klademe důraz na praktickou stránku věci, na našich školení si vaši zaměstnanci vše vyzkouší na vlastní kůži. Z našich školení si odneset více než jen papír.

Další školení

Zajistíme vám i školení obsluhy motorových pil a křovinořezů nebo školení jeřábníků a vazačů.

Můžete se na nás obrátit i pro školení práce s chemickými látkami.

Poptat školení

 

Školení Rescue Group převádí teorii do praxe

Všechna školení, která nabízíme, tvoříme přímo v Rescue Group. Nic nepřeprodáváme, protože chceme mít jistotu, že školení budou co možná nejkvalitnější a námi proškolení lidé si z nich odnesou nové praktické zkušenosti.

Nemučíme proto naše studenty pouze teorií a vyhláškami, ale přidáváme praktické ukázky a workshopy, kde si různé situace vyzkouší na vlastní kůži, čímž odpadne jistá část strachu z neznámého a když pak přijde situace, kdy jde do tuhého, tak svojí zkušenost dokáží přenést do praxe.

Proto u našeho školení požární ochrany nesedíme pouze u stohu papírů, ale vezmeme vás ven, kde si vlastníma rukama vyzkoušíte hasicí přístroj a uhasíte si kontrolovaný požár.

Při školení první pomoci vás naučíme resuscitaci s tréningovou figurínou a pořádáme i workshopy s líčením, kdy figuranti předstírají různá zranění, která účastníci školení pomocí nově nabytých znalostí ošetřují.

I v rámci školení BOZP si projdeme váš vlastní provoz a ukážeme si, kde jaká hrozí nebezpečí a vysvětlíme si, jak jednotlivá nařízení v legislatvě fungují a co vlastně znamenají, protože pokud máme dodržovat nějaká pravidla, musíme chápat proč vůbec existují.

Školení řidičů referentů vytváříme ve spolupráci s dopravní policií a ukážeme si reálné situace a jak se s nimi vypořádat.

I ostatní školení, jako je obsluha strojů nebo práce s chemickými látkami, jsou v tomto duchu, nezáleží nám pouze na tom, abychom vám předali podepsaný papír, chceme aby vám školení skutečně něco dalo, a abyste z něj měli praktický užitek.

 

Potřebujete kvalitní školení zaměstnanců?

Kontaktujte nás