O nás

O nás – naše firma poskytuje služby BOZP & PO od roku 2012 let a to nám umožňuje novodobější a mladistvější pojetí služeb BOZP&PO. Za uplynulé roky jsme získali mnoho zkušeností i na poli marketingu, to nám umožnilo získat mnoho nových klientů. Není pochyb, že za naším úspěchem stojí i stabilní a silní obchodní partneři, kteří jsou schopni dodávat našim klientům jen to nejlepší ze svého portfolia. Našimi klienty nejsou jen nadnárodní společnosti, ale také drobní živnostníci, úřady či menší firmy.

Bohužel nás business naučil opatrnosti z důvodu neohleduplnosti konkurenčních firem, a proto si dovolujeme nezveřejňovat naše klienty formou referencí. Věříme, že tato skutečnost neovlivní Váš zájem o případnou vzájemnou spolupráci. Rádi Vás přivítáme osobně u šálku dobré kávy, kde se o nás budete moci dozvědět i další důležité informace…

 

BOZP & PO ve spojení se školením první pomoci?

 

Rescue Group se rozhodlo najít jiný způsob školení, a to formou, která by měla být pro školené klienty zajímavější, zábavnější a zejména pak užitečnější. Trendem dnešní doby je bohužel nevidět problémy kolem sebe, ale přehlédnout člověka v ohrožení života a neposkytnout první pomoc. Ve spoustě případů není poskytnuta laická první pomoc včas a v daném rozsahu ne snad z lhostejnosti, ale spíše ze strachu, že uděláme něco špatně. Něco co postiženému spíše ještě více ublíží. Změňme tento trend a naučme se poskytovat první pomoc v takové míře, abychom se nemuseli bát špatného rozhodnutí. Nikdo z nás neví, kdy bude tyto poznatky potřebovat. Je lepší být připraven, než neumět pomoci třeba osobám nejbližším?